logo serwisu kredytdlafirm.biz.pl


Credit Agricole

7 września, 2014

Bank posiada szeroką ofertę kredytową dla przedsiębiorstw. Różnice wynikają z czasu spłaty, warunków i kosztów całkowitych zobowiązań.

Credit Agricole w ostatnim czasie ostro wziął się za reklamowanie swoich produktów. Twarzą kampanii stała się znana francuska aktorka, która stara się nas przekonać do produktów finansowych banków. Jednym z nich są obciążenia dla małych i średnich firm podzielone na cztery kategorie.

Są to kredyty:

  1. w rachunku bieżącym
  2. Pożyczka Biznes
  3. inwestycyjny
  4. na samochód firmowy

credit agricole - oferta kredytowa dla firm

Pierwsza opcja jest dla osób, którym zależy na stałym przepływie pieniędzy w przedsiębiorstwie. W przypadku chwilowego braku gotówki i  zastoju w firmie umożliwia pokrycie bieżących płatności i wywiązanie się z zaległości wobec kontrahentów. W takim przypadku powstaje na rachunku firmowym odpowiedniej wysokości saldo debetowe, które powinniśmy uregulować w ciągu najbliższych dni.

W większości banków, aby otrzymać w ten sposób gotówkę należy mieć już wcześniej założone konto, na którym dokonują się operację pieniężne przynajmniej od kilku miesięcy. Credit Agricole oczekuje od nas tylko historii rachunku z innego banku.

Minimalna kwota zobowiązania to już 1000 zł a maksymalna nawet 300 tys. zł z terminem spłaty do 12 miesięcy. Bank nie wymaga zaświadczenia z Urzędu Skarbowego, nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku a prowizja za udzielenie kredytu wynosi 1,5 %. Środki wolno nam przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka Biznes

Przeznaczona jest dla osób wykonujących wolne zawody przynajmniej od 2 lat, lub dla pozostałych przedsiębiorców prowadzących działalność od 5 lat.  Credit Agricole proponuje od 5 do 150 tys. zł a okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Pożyczkę powinniśmy przeznaczyć na bieżące finansowanie firmy.

Kredyt Inwestycyjny

Produkt przeznaczony jest dla wymagających klientów, którzy potrzebują środków na realizacje kosztownych inwestycji.  Bank pokrywa od 60% do 100% wartości netto zakupu środków trwałych z wyłączeniem zakupu lub remontu nieruchomości.  Credit Agricole zabezpiecza się wekslem in blanco i przeniesieniem własności zakupionych środków, w przypadku nie możliwości uregulowania długu przez przedsiębiorcę.

W zamian za to proponuje 5 letni okres kredytowania, możliwość odroczenia spłaty należności do 6 miesięcy i atrakcyjne oprocentowanie.

Ostatnia propozycja banku przeznaczona jest dla osób, które planują zakup lub wymianę dowolnego pojazdu. Co ciekawe, decyzję kredytową możemy otrzymać już w ciągu jednej godziny, nie wychodząc z domu. Jeżeli zdecydujemy się założyć konto, całkowity koszt zobowiązania zostanie obniżony. Wiek pojazdów zakupionych w ramach kredytu nie może przekraczać 12 lat.

————————————————————–

czy wiesz, że ?To nie koniec oferty Credit Agricole. Zapraszamy Was do części II.

 

 

 

 

 

Kontakt | Google | Obrazki zamieszczone na stronie w oparciu o licencje Creative Commons